» کلاس های طراحی و نقاشی (کودکان و یزرگسالان)
کلاس های طراحی و نقاشی - ویژه بزرگسالان
در این کلاس ها که زیر نظر استادان : سرکار خانم ژیلا نوروزیان (ویژه بانوان ) ودکتر ابوالفضل همتی آهویی برگزار می گردد ، هنرجویان در ابتدا با اصول طراحی آشنا می گردند . سپس با توجه به علاقمندی و میزان توانایی هنرجو ، تکنیک های مختلف نقاشی اعم از مداد رنگی - پاستل -گواش - ذغال - مرکب و رنگ روغن با سوژه های رئال - پرتره - سورئال - اکسپرسیونیسم و مدرن و ... به گونه ی اورژینال و در برخی موارد کپی از آثار نقاشان بزرگ آموزش داده می شود .


کلاس های تخصصی نقاشی و خلاقیت کودکان
در این کلاس ها که برای کودکان و نوجوانان 3 تا 10 سال در نظر گرفته شده ، هنرجویان علاوه بر یادگیری طراحی و نقاشی ، کار با دور ریختنی ها- کلاژ-پاپیه ماشه -ساخت اشکال و احجام با کاغذ و مقوا -گِل -دکمه - سنگ و... -تصویر سازی قصه ها و ... را فرا می گیرند و بهترین موقعیت برای افزایش خلاقیت و استعداد های کودکان و نوجوانان ایجاد می شود .کلاس های تصویر سازی کتاب
این کلاس ها که زیر نظر دکتر آهویی برگزار می گردد ، برای آن دسته از هنرجویانی است که تسلط به طراحی و نقاشی پیدا کرده اند و علاقمند به تصویر سازی کتاب خصوصا کتاب های کودک و نوجوان هستند. هنرجو با در نظر گرفتن یک داستان ، خلق تصاویر مرتبط با تکنیک های مختلف و سبک های متفاوت را تجربه می کند .


بازدید از صفحه : 20179